ژرف پویان
 

سوالات متداول

جهت اطلاع از شرایط و اقدام به خرید محصولات مختلف شرکت ژرف‌پویان، می‌توانید از طریق ایمیل و یا بصورت تلفنی با بخش بازرگانی شرکت تماس حاصل کنید و سفارش خرید خود را انجام دهید.
 
بله - شما می‌توانید جهت سفارش برای نصب آزمایشی هر یک از محصولات شرکت ژرف‌پویان با بخش بازرگانی شرکت تماس بگیرید. با توافق طرفین نمونه‌ای از محصول درخواستی در اسرع وقت توسط کارشناسان شرکت در شبکه مورد نظر شما نصب خواهد گردید. به این ترتیب شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه با نحوه عملکرد و قابلیت‌های مختلف محصول آشنا شوید.
 
بله - شما می‌توانید با تماس با بخش بازرگانی شرکت درخواست خصوصی‌سازی محصول را مطرح نمایید. درخواست شما در واحدهای فنی و بازرگانی شرکت بررسی خواهد شد و امکان و شرایط انجام خصوصی‌سازی مورد نظر به اطلاعتان خواهد رسید.
 
واسط کاربری خط فرمان روتر ژرف تا حد زیادی مشابه واسط کاربری سیسکو بوده و نیازی به صرف زمان و هزینه زیاد جهت فراگیری کار با روتر نمی‌باشد، ضمن اینکه وجود مستندات کاربری مختلف از جمله راهنمای کاربری، کتابچه سناریوهای تست، کتابچه آموزش شیوه عیب‌یابی و حل مشکلات شبکه و ... می‌تواند به کارشناسان جهت استفاده هرچه بهتر از محصول کمک نماید. علاوه بر اینها، پس از خرید محصول در صورت درخواست کلاس‌های آموزش حضوری برای کارشناسان سازمان برگزار خواهد شد.
 
بله - روتر ژرف در آزمایشگاههای معتبر داخلی و بین‌المللی از نظر عملکرد و کارایی مورد ارزیابی قرار گرفته است و دارای تاییدیه‌های معتبر از مراجع رسمی می‌باشد. همچنین این روتر قابلیت برقراری ارتباط و ارسال و دریافت داده با سایر تجهیزات استاندارد موجود در بازار از جمله روترها و سوئیچ‌های سیسکو، جونیپر، هوواوی و ... را دارا بوده و در حال حاضر در شبکه‌های مختلف سازمانی در تعامل با این تجهیزات در حال استفاده می‌باشد.
 
روتر ژرف با پشتیبانی از ماژول‌های مختلف LAN از جمله:
  • Ethernet 1Gbps
  • SFP 1Gbps
  • SFP+  10Gbps
    و ماژول‌های مختلف WAN از جمله:
  • E1
  • ADSL
  • G.SHDSL
  • Serial
  • و ...

    قابلیت بکارگیری در انواع شبکه‌های LAN و WAN سازمانی و ملی را دارا می‌باشد.

بله - روترهای سری X250 و X400 ژرف بصورت Rackmount بوده و با استاندارد ۱۹ اینچ مطابقت دارد و همچنین دارای لوازم مورد نیاز جهت قرارگیری در رک‌های استاندارد نیز می‌باشد.
 
در روتر ژرف امنیت در هر سه سطح مدیریت، کنترل و دیتا تامین می‌شود. روتر ژرف با داشتن امکانات امنیتی قدرتمند از قبیل فایروال، تونل‌زنی IPSec و GRE، پشتیبانی از احراز هویت در پروتکل‌های مسیریابی و ... به امنیت شبکه سازمانی کمک شایانی می‌نماید. علاوه بر این، وجود مکانیزم‌های امنیتی قدرتمند در این روتر در مقایسه با نمونه های مشابه خارجی، آن را در برابر حملات مهاجمان، نفوذناپذیر نموده است.
 
روتر ژرف با پشتیبانی از پروتکل‌های مختلف صوتی و تصویری از قبیل پروتکل SIP، H323 و پروتکل انتقال صوت بر روی E1، همه نیازهای سازمانی برای ارتباطات صوتی و تصویری را پوشش می‌دهد. همچنین قابلیت‌های جانبی مرتبط با این دسته از ارتباطات از جمله امکانات QoS قدرتمند، به کیفیت هرچه مطلوب‌تر مکالمات کمک زیادی می‌نماید.