بیانیه ماموریت

خودکفایی ملی در حوزه تجهیزات شبکه‌ی موردنیاز ارگان‌ها و شرکت‌ها، با بهره‌گیری از فناوری روز و بکارگیری جوانان و متخصصین خلاق ایرانی.

چشم انداز ژرف

تبدیل شدن به بزرگترین تولیدکننده تجهیزات بومی و امن شبکه در کشور.

ارزش‌های سازمانی

1. پاسخ‌گویی، اخلاق، صداقت و شفافیت

مد نظر قرار دادن چهار اصل پاسخ گویی ، شفافیت ،صداقت و اخلاق به صورت درست، عادلانه و مسئولانه، از ارزش‌های بنیادین شرکت ژرف است و تلاش می کنیم این اصول را در روابط سازمانی و همچنین در رابطه با مشتریان رعایت نماییم.

2. احترام به همکاران و حفظ کرامت انسانی

ما معتقدیم  شرکت بدون همکاران فداکار و متعهد، چشم انداز موفقی نخواهد داشت. کارکنان متعهد ستون کل شرکت را تشکیل می ‎دهند. آنها برای دستیابی به رشد و سودآوری هماهنگ با سیستم کار می‌کنند. ژرف خود را  در قبال کارکنان خود مسئول می داند.

3. تولید محصولات باکیفیت

ما محصولاتی تولید می کنیم که بتوانیم آنها را در بازارهای جهانی عرضه کنیم از این رو کیفیت و خدمات پس ازفروش نقش بسزایی در تصمیمات مدیریتی شرکت خواهد داشت. کیفیت تولیدات ژرف به هیچ عنوان تحت تاثیر سایر عوامل قرار نخواهد گرفت.

4. بهبود مستمر در سایه تفکر انتقادی و سخت کوشی

با توجه به سرعت پیشرفت تکنولوژی و تحولات اجتماعی بر این اعتقادیم که اگر رویه های مدیریتی و مهندسی خود را بهبود ندهیم با عقب ماندگی مواجه خواهیم شد. هیچ بهبودی بدون ایجاد سیستم‌ها و روش‌ها و نیز معیارهای اندازه‌گیری ایجاد نخواهد شد. در شرکت ژرف جهت دستیابی به بهره‌وری و بهبود مستمر، ابتدا عملکرد جاری خود را مشخص کرده‌ایم و سپس نسبت به پایش مداوم آن سعی در بهبود آن داریم و در نهایت در صداقت کامل به دنبال دستاورد مثبت نزد مشتریان خود هستیم. از این رو بهبود مستمر و چالاکی سیستم یکی از ارزشهای سازمانی ژرف است که زیر سایه تفکر انتقادی و سخت کوشی مدیران و همکاران دست یافتنی خواهد بود.

5. خلاقیت و نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز

ماهیت محصولات ژرف پویان بر اساس استفاده از دستاوردها و تکنولوژی های روز دنیاست که با بهرگیری از خلاقیت و نوآوری و تخصص متخصیص خود آن را تبدیل به محصول می نماید. ما محیطی ایجاد کرده‌ایم تا در آن تركيب انديشه‌ها به شيوه‌اي منحصر به فرد فنی مشوق نوآوری است، نوآوری فرآيند كسب انديشه‌ای خلاق و تبديل آن به محصول و خدمت و يا یک روش عملياتی مفيد می گردد.

به بالای صفحه بردن