ZAX1002

ZAX1002h-4G-uUH-R

معرفی:

این نسل از سخت افزارهای چند منظوره بومی شرکت ژرف پویان توس با بهره گیری از تکنولوژی بروز، پاسخگوی طیف گسترده ای از نیازهای مشتریان است. پشتیبانی از پردازنده های نسل  Intel Atom، پشتیبانی از رم های DDR4 با قابلیت ECC، خروجی VGA و … از ویژگی های مهم این محصول است.

در طراحی سخت افزار و نرم افزار این محصول ، امنیت – کیفیت و کارایی آن در نظر گرفته شده است .

طراحی سخت افزار بر پایه چیپ ست های اتم بوده است .

مشخصات سخت افزاری :

استفاده از فرم ویر بومی: این ویژگی علاوه بر منعطف کردن طراحی و تولید به دلیل تسلط بر توسعه، ضریب امنیت دستگاه را بالا میبرد.

استفاده از SoC: استفاده از SoC شرکت Intel، علاوه بر کاهش هزینه های تولید، کاملا برای این رده از محصولات طراحی و تولید شده است.

توان مصرفی پایین: به دلیل طراحی اصولی و حذف امکانات مازاد در این رده، توان مصرفی این دستگاه بسیار پایین است.

مقاومت در برابر اثرات ESD و EMC: طراحی و تولید اصولی سخت افزار، از اثرات مخرب ESD و EMC جلوگیری کرده است.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی ژرف کمک های فنی 24 ساعته در روز را ارائه می‌دهد. وبسایت پشتیبانی فنی ژرف در zharfpouyan.net دارای منابع پشتیبانی گسترده آنلاین است. علاوه بر این، اگر یک قرارداد خدمات معتبر با ژرف دارید، مهندسان مرکز پشتیبانی تلفنی را به شما ارائه می‌دهند.

انتشارات و اطلاعات اضافی درباره محصولات، فناوری‌ها و راه‌حل‌های شبکه از سایت شرکت ژرف در دسترس است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت ژرف مراجعه کرده و محصولات و عملکردهای روترهای مختلف موجود را بررسی نمایید. خرید روترها نیز بسیار راحت است، اما قبل از خرید با الزامات مورد‌نیاز هر روتر توسط ژرف و عملکردهایی که ارائه می‌دهند آشنا شوید.

ویدیوهای آموزشی شبکه های کامپیوتری

دانلود مشخصات کل سخت افزارها

به بالای صفحه بردن